Producenci

Informacja

Promocje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Lista produktów producenta: Adbor

Firma ADBOR jest producentem artykułów dla dzieci: wózków, wózków lalkowych, huśtawek i sanek. Istnieje na rynku krajowym i zagranicznym od 1981 roku. Stara się jak najlepiej połączyć wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym wzronictwem tak, aby Klienci w każdym momencie byli pewni, że dokonali właściwego wyboru. O skali ich produkcji niech świadczy fakt, że obecni są między innymi w takich krajach jak Niemcy, Finladia, Szwecja, Bułgaria, Rosja a także Węgry, Ukraina, Białoruś, Litwa, Estonia, Słowacja czy Czechy. Mamy nadzieję, że produkowane przez nich wyroby spotkają się z Państwa uznaniem, a marka ADBOR na stałe zagości w Waszych domach i kojarzona będzie wyłącznie z wysoką jakością wykonania.

ADBOR to firma z wieloletnią tradycją. Klienci mogą dokonać wyboru z szerokiej palety wzorów, modeli i kolorów. Istnieje także możliwość realizacji indywidualnych zamówień dla klientów hurtowych. W standardzie oferowany jest komfort i niezawodność każdego wyprodukowanego artykułu.


Wszystkie artykuły produkowane są zgodnie z europejskimi normami: PN-EN 1888 (dotyczy wózków dziecięcych) oraz PN-EN 71-8 (dotyczy bezpieczeństwa zabawek). Ze względu na skalę produkcji większość elementów konstrukcyjnych wykonują sami na miejscu. W pozostałych przypadkach korzystają tylko ze sprawdzonych dostawców, którzy współpracują z nimi już od wielu lat.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.