Baza samochodowa ISO-FIX Zobacz większe
Baza samochodowa ISO-FIX

Baza samochodowa Iso-Fix Kite/Carlo

10.000000

Producent:

Baza samochodowa ISO-FIX

Więcej szczegółów

Dostępność: na magazynie

499,00 zł

Dodaj do listy życzeń

.
.
.

Więcej informacji

Baza Avionaut do fotelika Carlo:

  • waga ok 5-6 kg
  • Montowana jest w samochodzie za pomocą systemu ISO-fix lub gdy samochód nie jest wyposażony w ISO-fix za pomocą pasów samochodowych.
  • Fotel jest wpinany do bazy za pomocą poprzecznych drutów na zatrzask, a wypinany po wcisnięciu przycisku odblokowującego mechanizm zatrzaskowy.
  • Z jednej strony baza jest przymocowana do fotela samochodowego, z drugiej strony wspiera się na uchwycie stabilizującym, który przywiera do podłogi samochodu.
  • Baza jest ciężka oraz bardzo stabilna. Raz zamontowana w aucie pozwala na komfortowe wpinanie i wypinanie fotelika z dzieckiem bez konieczności każdorazowego wpinania i wypinania fotela z siedzenia samochodu oraz budzenia dziecka. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wyjąć fotel z bazy. Baza jest rozwiązaniem dobrym i sprawdzonym dla rodziców, którzy dużo podróżują w pierwszym okresie rozwoju dziecka. Jej użytkowanie zapewnia komfort rodzicom oraz bezpieczeństwo dziecku.
  • Zarówno fotel jak i baza samochodowa to produkty polskiej wysokiej jakości. Na produkty te przysługuje 2-letnia gwarancja.

Zakup bazy jest możliwy tylko w zestawie z wózkiem, bądź fotelikiem Berber Carlo.

Opinie

Napisz opinię

Baza samochodowa Iso-Fix Kite/Carlo

Baza samochodowa Iso-Fix Kite/Carlo

Baza samochodowa ISO-FIX

Napisz opinię