Obniżka!
Cybex Sirona SX2 i-Size Deep Black 0-18kg Zobacz większe
Cybex Sirona SX2 i-Size Deep Black 0-18kg

Cybex Sirona SX2 i-Size Deep Black 0-18kg

10.000000

Producent: Cybex

Fotelik samochodowy Sirona SX2 i-Size z mechanizmem obrotowym 360° to ułatwienie dla rodziców i komfort oraz bezpieczeństwo dla podróżującego dziecka.

Więcej szczegółów

Dostępność: na zamówienie

1 599,00 zł

-200,00 zł

1 799,00 zł

Dodaj do listy życzeń

.
.
.

Zobacz inne kolory

Więcej informacji

Niezwykle łatwy montaż i prostota użytkowania. Fotelik samochodowy Sirona SX2 i-Size z mechanizmem obrotowym 360° to ułatwienie dla rodziców i komfort oraz bezpieczeństwo dla podróżującego dziecka. Funkcje bezpieczeństwa w połączeniu z łatwością użytkowania zapewnią przyjemną podróż dla wszystkich.

Wystarczy kilka chwil aby włożyć dziecko do fotelika dzięki funkcji obrotowej 360˚. Innowacyjny mechanizm obrotowy umożliwia także łatwą zmianę pozycji: przodem i tyłem do kierunku jazdy. Dodatkowo, Liniowy System Ochrony Bocznej jest gotowy do użycia od pierwszego dnia użytkowania.

Funkcje: 

 • PROSTE WSIADANIE I WYSIADANIE - System obrotowy 360° zapewnia łatwe wkładanie i wyjmowanie dziecka z pojazdu. Obrót fotelika i zmiana kierunku jazdy jest niezwykle szybka i prosta.

 • KOMFORTOWA I BEZPIECZNA PODRÓŻ - Podróż tyłem do kierunku jazdy zwiększa bezpieczeństwo w przypadku kolizji czołowej. W tej pozycji siły zderzenia czołowego są rozprowadzane po skorupie fotelika. Podróż w tej pozycji jest obowiązkowa dla dzieci do 15 miesiąca życia i 76 cm wzrostu. Niemniej, CYBEX rekomenduje przewożenie dzieci w pozycji tyłem do kierunku jazdy w foteliku Sirona tak długo, jak to możliwe.

 • OCHRONA BOCZNA - ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA - Zaawanasowana Technologia Ochrony Bocznej może być używana już od pierwszego dnia bez konieczności dodatkowego montażu. W połączeniu ze skorupą absorbującą energię może redukować siły powstałe w momencie kolizji bocznej o ok. 25%.

 • Redukuje siły uderzenia w pozycji przodem do kierunku jazdy - Technologia Rozpraszająca Energię zwiększa bezpieczeństwo podczas podróży przodem do kierunku jazdy. Siły uderzenia są rozprowadzane bezpośrednio po powierzchni fotelika poprzez pasy i są częściowo transferowane przez materiały absorbujące energię. Redukuje to siły działające na wrażliwe okolice szyi dziecka o ok. 20%.

 • Redukcja sił uderzenia bocznego - Zintegrowany System L.S.P. zwiększa bezpieczeństwo w przypadku kolizji bocznej. W połączeniu ze skorupą absorbującą energię może zredukować siły uderzenia bocznego.

 • Szybka zmiana na pozycję do spania - Funkcja odchylania jedną ręką pozwoli na zapewnienie dziecku komfortowej podróży. Dopasuj fotelik do jednej z możliwych pozycji, przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.

 • Rośnie wraz z Twoim dzieckiem do 4 roku życia - Zagłówek regulowany jest w 12 pozycjach dla zapewnienia idealnego dopasowania. Regulacja pozwoli na idealne dopasowanie zagłówka dla rosnącego dziecka.

 • Łatwe wsiadanie i wysiadanie - Uchwyty na pasy ułatwią wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika. Sprytne rozwiązanie aby nie zaplątać się w pasy!

 • Łatwy montaż w pojeździe - System ISOFIX pozwala na poprawny montaż fotelika w pojeździe. Jednym kliknięciem zamocujesz fotelik i z łatwością wysuniesz i zamocujesz nogę stabilizującą.

 • Chroni dziecko - Skorupa absorbująca energię zaprojektowana jest tak aby oddalać niebezpieczne siły uderzenia od dziecka.

 • Specyfikacja: UN R129/03, i-Size
 • Wzrost: 61 – 105 cm (Od 45 cm z wkładką dla noworodka (brak w zestawie))
 • Waga: Max. 18 kg
 • Wiek: Od ok. 3 miesięcy do 4 lat (Od urodzenia z wkładką dla noworodka (brak w zestawie))

Opinie

Napisz opinię

Cybex Sirona SX2 i-Size Deep Black 0-18kg

Cybex Sirona SX2 i-Size Deep Black 0-18kg

Fotelik samochodowy Sirona SX2 i-Size z mechanizmem obrotowym 360° to ułatwienie dla rodziców i komfort oraz bezpieczeństwo dla podróżującego dziecka.

Napisz opinię