Cybex Gazelle S Czarna Rama - Classic Beige 2w1 Zobacz większe
Cybex Gazelle S Czarna Rama - Classic Beige 2w1

Cybex Gazelle S Czarna Rama - Classic Beige DUO

10.000000

Producent: Cybex

Gazelle S to wózek, który nie tylko rośnie razem z dzieckiem - ten model rośnie wraz z powiększającą się rodziną, dostosowując się do jej potrzeb i wymagań. 

Więcej szczegółów

Dostępność: na zamówienie

4 698,00 zł

Dodaj do listy życzeń

.
.
.

Zobacz inne kolory

Więcej informacji

Dodatkowy, odpinany kosz na zakupy w połączeniu z dużym koszem u podstawy wózka, sprawiają, że Gazelle S stanie się idealnym towarzyszem rodzinnych zakupów. Wózek dostosowuje się do potrzeb rodziny oferując ponad 20 konfiguracji - z siedziskiem spacerowym, gondolą lub fotelikiem samochodowym CYBEX. Dzięki ergonomicznej pełnej pozycji płaskiej przeznaczony jest dla dzieci już od urodzenia.

Cechy produktu:

 • Dwa kosze na zakupy - Górny, odpinany kosz na zakupy pozwala na przechowywanie niezbędnych przedmiotów lub zakupów. W połączeniu z dolnym koszem o ładowności 13 kg, Gazelle S staje się idealnym towarzyszem każdej rodzinnej wyprawy na zakupy!

 • Kompaktowe składanie - Nawet w konfiguracji z dwoma siedziskami, z łatwością złożysz wózek do wolnostojącego pakunku bez konieczności odłączania jakichkolwiek części składowych.

 • System Modułowy All-in-One - Rama Gazelle S oferuje różne konfiguracje z siedziskiem spacerowym, gondolą Gazelle S oraz wybranymi fotelikami niemowlęcymi, zapewniając wszechstronne zastosowanie i wygodne podróżowanie dla powiększającej się rodziny.

 • Ergonomiczna pełna pozycja płaska - Przestronne siedzisko zapewnia komfort oraz ergonomiczną pełną pozycję leżącą dla Twojego maleństwa już od urodzenia.

 • Budka przeciwsłoneczna XXL UPF50+ - Chroń swoje dziecko dzięki rozkładanej budce przeciwsłonecznej XXL z ochroną UPF50 +, wyposażonej w wizjer zapewniający cyrkulację powietrza nawet w upalne dni.

 • Regulowana rączka - Prosta regulacja jedną ręką pozwala na indywidualne dopasowanie do wzrostu rodzica.

Wiele możliwości w jednym wózku

Wersja bliźniacza wózka oferuje rodzeństwu wiele możliwości w zakresie kierunku jazdy. Dzieci mogą podróżować w wielu różnych pozycjach i konfiguracjach - przodem do rodzica, do świata lub do siebie. Dzięki temu, wózek zapewnia wrażenia i sprawia, że każdy spacer to okazja do świetnej zabawy! Dodatkowo, na ramie wózka Cybex Gazelle S możemy umieścić zarówno gondolę, jak i siedzisko spacerowe oraz fotelik samochodowy - po jednej sztuce, po dwie sztuki, lub miksując poszczególne elementy tak, aby odpowiadały potrzebom rodzica w danej sytuacji. 

Wentylacja i panorama w jednym

Najlepszym lekarstwem na gorące, letnie upały jest przyjemny przewiew. O ile dorośli mogą sobie ulżyć, otwierając okno, tak zapewnienie dziecku komfortu spoczywa na rodzicu. Właśnie dlatego, wybierając wózek dla swojej pociechy, warto zwrócić uwagę na to, czy dany model posiada panel wentylacyjny. Gondola Cybex Gazelle S posiada wyjątkowo duże okno, które da dziecku nie tylko przyjemny chłód, ale także możliwość obserwacji świata.

Siedzisko spacerowe z budką XXL

Spacerówka wózka posiada budkę z daszkiem. Według potrzeb, budkę można dodatkowo przedłużyć. Z tak wyposażonym wózkiem mamy pewność co do tego, że dopasujemy się do pogody i sprawimy małemu podróżnikowi przyjemność ze spacerów, niezależnie od pory roku. Budka posiada filtr UPF 50+, dlatego sprawdzi się w upalne dni.

Specyfikacje techniczne:

 • Od urodzenia do 22 kg (ok. 4 lat)
 • Długość 930 - 1060 mm
 • Szerokość 650 mm 
 • Wysokość 1000 - 1100 mm
 • Wymiary po złożeniu 860x650x350 mm
 • Waga 12.6 kg
 • Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30°

Opinie

Napisz opinię

Cybex Gazelle S Czarna Rama - Classic Beige DUO

Cybex Gazelle S Czarna Rama - Classic Beige DUO

Gazelle S to wózek, który nie tylko rośnie razem z dzieckiem - ten model rośnie wraz z powiększającą się rodziną, dostosowując się do jej potrzeb i wymagań. 

Napisz opinię