Promocje

Najczęściej kupowane

Informacja

Nowe produkty

Lista produktów producenta: Bebetto

Bebetto to komfort i bezpieczeństwo dla Twojego dziecka. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu, stałej pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami oraz otwartością na nowe style, przygotowujemy wózki, które sprostają nawet największym oczekiwaniom.

Dla dziecka każdy spacer to wyjątkowe wydarzenie. W związku z tym nie chcesz myśleć o obsłudze wózka, a po prostu cieszyć się chwilami spędzonymi z maleństwem i umożliwić mu poznawanie świata. W Bebetto doskonale o tym wiemy i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby każdy wspólny spacer był przyjemnością.


Wszystkie nasze modele są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, więc łatwo znajdziesz wózek pasujący do Twojego stylu. Stosowane systemy amortyzacji oraz innowacyjne rozwiązania w zakresie zawieszenia poprawiają komfort podczas jazdy nawet po wyjątkowo nierównym podłożu.


Ogromny nacisk kładziemy na Twoją satysfakcję. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją producenta, a serwis w systemie Door2Door sprawi, że ewentualne naprawy będą dla Ciebie wyjątkowo wygodne.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 101 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 101 elementów