Blog categories

Producenci

Informacja

Promocje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Wózki spacerowe

W ofercie naszego sklepu znajdują się piękne spacerówki. Typowe wózki spacerowe z rączka usytuowaną z tyłu wózka umożliwiają przewożenie dziecka w siedzisku przodem do kierunku jazdy. W razie potrzeby istnieje możliwość rozłożenia oparcia i podnóżka na płasko, tak by można ułożyć dziecko także w pozycji leżącej. Do wy...

W ofercie naszego sklepu znajdują się piękne spacerówki. Typowe wózki spacerowe z rączka usytuowaną z tyłu wózka umożliwiają przewożenie dziecka w siedzisku przodem do kierunku jazdy. W razie potrzeby istnieje możliwość rozłożenia oparcia i podnóżka na płasko, tak by można ułożyć dziecko także w pozycji leżącej. Do wyboru oferujemy spacerówki z kołami obrotowymi bądź nieobrotowymi. Standardowe wyposażenie wózka spacerowego obejmuje zazwyczaj różne akcesoria: pokrowiec na nóżki , torbę na pieluchy, folię przeciwdeszczowa lub moskitierę.

Wielu z naszych klientów poszukuje wózków spacerowych z tzw. przekładaną rączką. Wózki takie mają zarówno swoje zalety jak i wady.

Przekładana rączka umożliwia zmianę i wybór pozycji prowadzenia wózka. Jeżeli rączka znajduje się z przodu wózka rodzic jest w stanie prowadzić go i jednocześnie obserwować dziecko. Przy przełożeniu rączki do tyłu dziecko siedzi przodem do kierunku jazdy. W tej pozycji kontakt wzrokowy z małym dzieckiem zachować można po złożeniu budki wózka lub otwarciu okienka widokowego w budce.

Z reguły wózki spacerowe z przekładaną rączką posiadają na jednej z osi koła obrotowe, ułatwia to manewrowanie nimi, skręcanie, pokonywanie przeszkód, a w przypadku poruszania się po nierównych i prostych powierzchniach koła te można zablokować do jazdy na wprost.

Jeżeli jednak rączka wózka spacerowego znajduję się z przodu wózka, po tej samej stronie, co koła obrotowe dużo trudniej podjechać jest pod krawężnik, czy pokonać stopień lub schodek.

Nie jest możliwe unieść wózek na małych kołach obrotowych. Należy te koła najpierw zablokować lub pokonać przeszkodę dopiero po przełożeniu rączki na drugą stronę.

Z uwagi na tą wadę większość klasycznych wózków spacerowych nie jest wyposażonych w przekładaną rączkę, a dziecko zawsze sadzane jest w siedzisku przodem do kierunku jazdy.

Wózki spacerowe z przekładanym siedziskiem zbudowane są z 2 osobnych części. Samodzielną cześć wózka stanowią jego stelaż oraz siedzenie spacerowe. Taka konstrukcja wózka spacerowego umożliwia montaż spacerówki na stelaż przodem lub tyłem do kierunku jazdy. W odróżnieniu od wózków z przekładaną rączką koła obrotowe wózka z przekładanym siedziskiem zawsze znajdują się z przodu po przeciwnej stronie niż rączka i zapewniają w ten sposób łatwe pokonywanie przeszkód poprzez oparcie konstrukcji wózka na dużych nieobrotowych kołach. Wózki z przekładanym siedziskiem stanowią jedynie jednak część wózka wielofunkcyjnego – głęboko-spacerowego i nie są dostępne w sprzedaży jedynie jako spacerówki.

Klasyczną budowę mają także wózki spacerowe składane jak "parasolka". Cieszą się one dużą popularnością z uwagi na niską wagę, szybkie składanie, małe wymiary, łatwy transport.

Ze względu jednak na małe wymiary siedziska, niewielkie, plastikowe koła, brak wystarczającej ochrony przed wiatrem, deszczem i śniegiem nie sprawdzają się one w każdych warunkach pogodowych i stanowią one raczej uzupełnienie standardowych wózków spacerowych, zwłaszcza wiosną i latem.

Na uwagę wśród wózków spacerowych z naszej oferty zasługują:

wózek EOS Camarelo, klasyczny wózek spacerowy o lekkiej, aluminiowej konstrukcji (waga: 11kg), pokryty w części tapicerki eko skórą. Łatwy w złożeniu i przenoszeniu, zajmuje niewiele miejsca, wyposażony w koła pompowane i duże, szerokie siedzisko, produkowany w Polsce, atrakcyjny cenowo.

wózki spacerowe Zebra i Gezella Prampol zapewniają dziecku najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo dzięki głębokiemu i szerokiemu siedzisku oraz miękkiej wkładce redukcyjnej .Wózki te wyposażone są w solidny stalowy stelaż oraz duże pompowane koła obrotowe na amortyzatorach sprężynowych Dziecko można położyć w wózku całkiem na płasko rozkładając siedzisko oraz podnóżek wózka na leżąco. Wózek Zebra i Gazelle wyposażone są w budkę z okienkiem wentylacyjnym i widokowym, regulację wysokości rączki , sprawnie pracujący hamulec oraz pakowny i łatwo dostępny kosz na zakupy.

wózek Jogger City Elite jest to wózek trójkołowy, produkt dla wymagających rodziców, którzy cenią sobie najwyższą jakość wykonania oraz najnowsze technologie. Dzięki nowatorskiemu i opatentowanemu rozwiązaniu technicznemu wózek składa się jedną ręką, jednym pociągnięciem i blokuje się do przenoszenia. Dźwignia służąca do składania konstrukcji służy zarazem jako uchwyt do przenoszenia, waga 12kg, duże, obszerne i głębokie siedzisko, duże bądź małe koła pompowane do wyboru.

Więcej

Wózki spacerowe Jest 601 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 601 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 601 elementów