Obniżka!
Kiddy Phoenixfix 3 Oslo Zobacz większe
Kiddy Phoenixfix 3 Oslo

Kiddy Phoenixfix 3 Oslo

0.000000

Producent: Kiddy

Bezpieczny fotelik samochodowy spełniający wszystkie wymagane normy.

Wygodny, solidny i estetycznie wykonany - na pewno spodoba się waszemu dziecku.

Więcej szczegółów

Dostępność: na magazynie

799,00 zł

-200,00 zł

999,00 zł

Dodaj do listy życzeń

.
.

Zobacz inne kolory

Więcej informacji

Phoenixfix 3

Absolutna wygoda.
Absolutne bezpieczeństwo.


Grupa 1
Ok. 9 miesięcy – 4 lat
9 – 18 kg

Najnowszy model z serii Phoenixfix firmy Kiddy – Phoenixfix Pro 2 – został ogłoszony zwycięzcą w teście Stiftung Warentest i ADAC z oceną "bardzo dobry" (1,4); jest on w dalszym ciągu doskonalony, funkcje związane z bezpieczeństwem są poprawiane i dodawane są nowe funkcje.

Model Phoenixfix 3 spełnia również wymagania obowiązującej normy ECE-R44/04 (Suplement 9), dzięki czemu jest zgodny z najnowszymi standardami bezpieczeństwa. Poprawiona ochrona przed uderzeniem bocznym zwiększa bezpieczeństwo dziecka.

Fotelik ten można stosować bezpośrednio po foteliku samochodowym dla niemowląt, np. Kiddy Evoluna i-Size. Nowy system firmy Kiddy chroniący przed uderzeniami oraz dodatkowa wkładka redukcyjna dla małych dzieci (9 - 11 kg) daje znakomitą ochronę.

Phoenixfix 3 rośnie razem z dzieckiem i dostosowuje się szerokością i wysokością do jego rozmiaru. Można go stosować od ok. 9 miesięcy (9 kg) do 4 lat (18 kg).

Regulowany i wygodny

Phoenixfix 3 znakomicie dostosowuje się do wielkości ciała dziecka. W przypadku małych dzieci na początku używa się poduszki na siedzenie, którą później można łatwo wyjąć. Poduszka na siedzenie, podnóżek i oparcie dla głowy zapewniają optymalne dostosowanie do wielkości ciała dziecka, dzięki czemu całość jest bardziej bezpieczna i wygodna.

Nowy system ochrony przed uderzeniem

Okolice głowy i szyi to u dziecka najbardziej wrażliwe miejsca podczas wypadku lub gwałtownego hamowania, ponieważ głowa jest większa i cięższa w stosunku do reszty ciała niż głowa osoby dorosłej. Podczas wypadku osłona przed uderzeniem pochłania powstającą energię i działa tak jak poduszka powietrzna. Dzięki specjalnemu kształtowi osłony, górna część ciała może zgiąć się nad nią, dzięki czemu zmniejszają się siły działające na szyję.

Maksymalna ochrona przed uderzeniem bocznym

Zaawansowany technologicznie materiał "Honey Comb 2" pochłaniający energię jest stosowany we wrażliwych okolicach głowy i ramion, zapewniając szczególna ochronę tym wrażliwym miejscom ciała dziecka.

Kiddy Shock Absorber (Amortyzator Kiddy)

Foteli samochodowy jest zawsze zabezpieczony trzypunktowym pasem bezpieczeństwa. Jednak ten system zaprojektowano z myślą o dorosłych. Kiddy Shock Absorber pochłania energię działającą na trzypunktowy pas i chroni dziecko w razie wypadku lub gwałtownego hamowania.

Łączniki K-fix+

Przy użyciu praktycznych łączników k-fix+ fotelik można łatwo przymocować do systemu Isofix w samochodzie. Zoptymalizowany system k-fix+ umożliwia również przesuwanie fotelika na boki w celu pochłonięcia energii uderzenia bocznego podczas wypadku. Większy, regulowany kąt ułożenia w pozycji półleżącej umożliwia wygodne ułożenie dziecka, szczególnie podczas długiej jazdy. W samochodach bez systemu Isofix łączniki k-fix+ można łatwo składać.

Opinie

Napisz opinię

Kiddy Phoenixfix 3 Oslo

Kiddy Phoenixfix 3 Oslo

Bezpieczny fotelik samochodowy spełniający wszystkie wymagane normy.

Wygodny, solidny i estetycznie wykonany - na pewno spodoba się waszemu dziecku.

Napisz opinię