Wyprzedaż!
Maxi-Cosi Titan Plus i-Size - Authentic Black Zobacz większe
Maxi-Cosi Titan Plus i-Size - Authentic Black

Maxi-Cosi Titan Plus i-Size - Authentic Black

10.000000

Producent: Maxi-Cosi

Każdy rodzic chce, żeby jego dziecko cieszyło się w życiu bezpieczeństwem i wygodą. Titan Plus i-Size to fotelik samochodowy z grupy 1/2/3, który zapewnia ten sam wysoki poziom bezpieczeństwa, co jego odpowiednik z klasy premium — Titan Pro i-Size.

Więcej szczegółów

DOSTAWA BEZPŁATNA: 48h

849,00 zł

-410,00 zł

1 259,00 zł

Dodaj do listy życzeń

.
.

Zobacz inne kolory

Więcej informacji

Bezpieczeństwo
Fotelik samochodowy Titan Plus i-Size zapewnia te same wysokie standardy bezpieczeństwa, co jego odpowiednik z klasy premium Titan Pro i-Size, który nagrodzono 4 gwiazdkami w testach StiWa/ADAC w 2022 roku. Ponieważ 45% uderzeń to uderzenia boczne, w foteliku samochodowym Titan Plus i-Size zastosowano udoskonaloną, zintegrowaną technologię G-CELL zaprojektowaną tak, aby poprzez odpowiednie rozłożenie siły uderzenia oddalić ją od ciała dziecka i zredukować obrażenia — w szczególności w okolicach głowy, szyi i ramion. Twoje dziecko zyska maksymalną ochronę na niemal 11 lat. Zagłówek tego zgodnego ze standardem ISOFIX fotelika z grupy 1/2/3 wyłożony jest miękkimi piankowymi poduszkami bezpieczeństwa, co pozwala ograniczyć ryzyko obrażeń głowy, zwiększając zarazem komfort użytkownika. Titan Plus i-Size zapewnia najwyższy poziom ochrony.


Łatwość użycia
Bezproblemowe podróże i prosty montaż. Dzięki fotelikowi samochodowemu z grupy 1/2/3 Titan Plus i-Size codzienne rodzinne podróże stają się bezproblemowe — na długie lata. Za sprawą systemu ISOFIX z górnym pasem mocującym fotelik Titan Plus i-Size można szybko i bez wysiłku zamontować w dowolnym samochodzie. Zagłówek można łatwo dostosować do potrzeb rosnącego dziecka, a dzięki 5-punktowej uprzęży bezpieczeństwa dziecko można bez problemu umieścić w samochodzie lub je z niego wyjąć — wystarczy jedno kliknięcie. Jeśli Twój maluch poczuje zmęczenie, możesz szybko i łatwo odchylić fotelik jedną ręką, umożliwiając dziecku błyskawiczne zaśnięcie. Gdyby tylko usypianie zawsze przebiegało tak sprawnie...


Zakres wieku
Titan Plus i-Size to zgodny ze standardem ISOFIX fotelik z grupy 1/2/3, który można dostosować do potrzeb rosnącego dziecka — od 15 miesiąca do 12 roku życia. Gdy dziecko jest jeszcze małe, w celu zapewnienia mu bezpieczeństwa możesz używać 5-punktowej uprzęży (może ona służyć maluchowi do 4 roku życia / wzrostu 105 cm). Gdy dziecko osiągnie już wiek, w którym będzie mogło korzystać z samochodowych pasów bezpieczeństwa, uprząż z łatwością schowasz w oparciu. Aby zapewnić maluchowi bezpieczeństwo, ochronę i komfort podczas podróży, wyposażony w miękkie poduszki zagłówek możesz ustawić w 11 różnych pozycjach, a sam fotelik — przekształcić w siedzisko z podwyższonym oparciem.


Komfortowe funkcje
Titan Plus i-Size posłuży Twojemu dziecku jako wygodne siedzisko przez niemal 11 lat. Przeznaczony dla dzieci w różnym wieku fotelik samochodowy z siedziskiem skierowanym do przodu zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa i wygody. Dzięki 4 różnym stopniom odchylenia maluch podczas przejażdżki może siedzieć i wyglądać przez okno lub położyć się i odprężyć. Za sprawą miękkich piankowych poduszek bezpieczeństwa możesz mieć pewność, że maluch zawsze będzie cieszył się wygodą w podróży. Wyłożony poduszkami zagłówek, podobnie jak oparcie, można dostosować do wzrostu dziecka — fotelik rośnie więc wraz z Twoją pociechą.

 • Wyłożony miękkimi poduszkami zagłówek można ustawić w 11 różnych pozycjach, aby zapewnić maluchowi bezpieczeństwo i wygodę podczas wszystkich podróży
 • Gdy dziecko urośnie na tyle, by mogło używać samochodowych pasów bezpieczeństwa, uprząż można łatwo zdjąć i schować. Otwarty projekt fotelika (brak podłokietników) maluch nie ma problemów z samodzielnym zapinaniem pasów.
 • 4 różne pozycje odchylenia oparcia dla dzieci poniżej 4 lat umożliwiają maluchowi odprężenie się i zapewniają wygodę.
 • W zagłówku fotelika samochodowego Titan Plus i-Size znajdują się miękkie poduszki bezpieczeństwa, które zmniejszają ryzyko urazu głowy i poprawiają komfort dziecka.
 • Fotelik samochodowy Titan Plus i-Size zapewnia te same wysokie standardy bezpieczeństwa, co jego odpowiednik z klasy premium Titan Pro i-Size, który nagrodzono 4 gwiazdkami w testach StiWa/ADAC w 2022 roku. Zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i-Size fotelik zapewnia ochronę dzieciom w wieku od 15 miesięcy do 12 lat.
 • W tym przeznaczonym dla dzieci w różnym wieku foteliku samochodowym zastosowano zintegrowaną z siedziskiem technologię ochrony przed uderzeniami bocznymi G-Cell, którą zaprojektowano tak, aby poprzez odpowiednie rozłożenie siły uderzenia oddalić ją od ciała dziecka i zredukować obrażenia w szczególności w okolicach głowy, szyi i ramion. Dzięki fotelikowi, który rośnie wraz z nim, Twoje dziecko zyska maksymalną ochronę na niemal 11 lat.
 • Za pomocą systemu ISOFIX z górnym pasem mocującym fotelik Titan Plus i-Size można szybko i bez wysiłku zamontować w dowolnym samochodzie.
 • Fotelik Titan Plus i-Size wyposażony jest w 5-punktową uprząż, która zapewnia rosnącemu dziecku bezpieczeństwo i stabilność przez cały czas.
 • Od żłobka do szkoły — ten fotelik dla dzieci w różnym wieku dostosowuje się do potrzeb rosnącego malucha i może mu służyć od 15 miesiąca do 12 roku życia.

Zawartość opakowania

 • Fotelik samochodowy

Bezpieczeństwo i komfort dla rosnącego dziecka
 • Od ok. 15 miesiąca do 12 roku życia
 • Od 76 do 150 cm
 • 9 - 36 kg

Wymiary


Opinie

Napisz opinię

Maxi-Cosi Titan Plus i-Size - Authentic Black

Maxi-Cosi Titan Plus i-Size - Authentic Black

Każdy rodzic chce, żeby jego dziecko cieszyło się w życiu bezpieczeństwem i wygodą. Titan Plus i-Size to fotelik samochodowy z grupy 1/2/3, który zapewnia ten sam wysoki poziom bezpieczeństwa, co jego odpowiednik z klasy premium — Titan Pro i-Size.

Napisz opinię