Nowy
Joie Verso R129 - Shale Zobacz większe
Joie Verso R129 - Shale

Joie Verso R129 - Shale

10.000000

Producent: Joie

Joie Verso R129: Wszechstronny fotelik samochodowy, który zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i komfort Twojemu dziecku od urodzenia aż do 12. roku życia.

Więcej szczegółów

Dostępność: na magazynie

899,00 zł

Dodaj do listy życzeń

.
.

Zobacz inne kolory

Więcej informacji

Fotelik samochodowy Joie Verso R129 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu dla Twojego dziecka od narodzin aż do momentu, gdy osiągnie wzrost 105 cm i co najmniej 15 miesięcy. Choć eksperci Joie zalecają początkowe korzystanie z fotelika niemowlęcego lub nosidełka samochodowego, Verso R129 jest odpowiedni już od narodzin, oferując bezpieczne podróżowanie tyłem do kierunku jazdy.

Cechy produktu:

  • Bezpieczeństwo od narodzin: Możliwość montażu tyłem do kierunku jazdy od narodzin do wzrostu 105 cm (co najmniej 15 miesięcy).
  • Przemyślana konstrukcja: Fotelik mocowany w samochodzie za pomocą pasa pojazdu, a dziecko przypinane jest zintegrowanym 5-punktowym pasem.
  • Elastyczność w użytkowaniu: Od wzrostu 100 cm (i co najmniej 15 miesięcy) fotelik można zamontować przodem do kierunku jazdy. Zaleca się jednak jak najdłuższe korzystanie z jazdy tyłem do kierunku jazdy dla zwiększenia bezpieczeństwa.
  • Łatwa adaptacja: Przy montażu przodem do kierunku jazdy, zintegrowany 5-punktowy pas można schować, a dziecko przypiąć pasem pojazdu.
  • Komfort i wygoda:
  • Regulowane pozycje: 2 pozycje siedzące lub leżące przy montażu tyłem do kierunku jazdy oraz 4 pozycje przy montażu przodem do kierunku jazdy.
  • Dopasowanie do wzrostu: Idealne dopasowanie fotelika do wzrostu dziecka od urodzenia, zapewniające komfort i bezpieczeństwo na każdym etapie.
  • Dodatkowa ochrona: Wyposażony w dodatkową ochronę przed uderzeniem bocznym, co podnosi poziom bezpieczeństwa w razie kolizji.

 

Dane techniczne:

Użycie tyłem do kierunku jazdy:

Zakres wzrostu dziecka: 40-105 cm

Maksymalna waga dziecka: 22 kg

Wiek dziecka: Od urodzenia do ok. 4 lat

System zabezpieczenia: Zintegrowany 5-punktowy pas bezpieczeństwa

 

Użycie przodem do kierunku jazdy:

Zakres wzrostu dziecka: 100-145 cm

Maksymalna waga dziecka: 36 kg

Wiek dziecka: Od ok. 3,5 do 12 lat

System zabezpieczenia: Montaż za pomocą pasa pojazdu

Opinie

Napisz opinię

Joie Verso R129 - Shale

Joie Verso R129 - Shale

Joie Verso R129: Wszechstronny fotelik samochodowy, który zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i komfort Twojemu dziecku od urodzenia aż do 12. roku życia.

Napisz opinię