Obniżka!
Joie I-Spin 360 E Coal Zobacz większe
Joie I-Spin 360 E Coal

Joie I-Spin 360 E Coal

10.000000

Producent: Joie

Poznaj i-Spin 360 E

Wyrośnięcie dziecka z nosidełka dla niemowlaka jeszcze nigdy nie było łatwiejsze. A wszystko to dzięki temu certyfikowanemu w standardzie i-Size fotelikowi z obrotowym o 360° siedziskiem. Zapewnia ono bezpieczny obrót podczas każdej wycieczki i sprawia, że zapięcie dziecka jest niezwykle proste.

Więcej szczegółów

BEZPŁATNA DOSTAWA - 48 H

999,00 zł

-300,00 zł

1 299,00 zł

Dodaj do listy życzeń

.
.

Zobacz inne kolory

Więcej informacji

Łatwe obracanie
Płynnie obracaj i zmieniaj kierunki dzięki prostemu aktywatorowi obrotu siedziska Simple Swivel™, który umieszczony został dokładnie tam, gdzie naturalnie sięgasz dłonią.

Trzy warstwy ochrony
Każda podróź jest bezpieczna dzięki ekskluzywnemu zagłówkowi Tri-Protect™ wyposażonemu w zapewniajacą optymalne bezpieczeństwo piankę z pamięcią Intelli-Fit™.

Cechy

 • Pełen obrót
  Grono rodziców, którzy skłaniają się ku funkcji obrotu fotelika o 360 stopni ciągle wzrasta i wszystkie znaki na niebie wskazują, że tendencja rosnąca będzie się utrzymywać jeszcze przez długi czas. Dzięki funkcji obrotu, wkładanie i wyciąganie dziecka jest o wiele łatwiejsze, a przede wszystkim - wygodniejsze, dlatego też foteliki, w których zastosowano te rozwiązanie cieszą się dużą popularnością. Joie Spin 360 E posiada system obrotu, dzięki któremu unikniesz kontuzji oraz nadmiernego obciażenia kręgosłupa.

 • Wygodne siedzisko
  Siedzisko fotelika zostało pokryte wysokogatunkowym materiałem, dzięki czemu posiada lepsze właściwości termiczne i jest bardziej wytrzymałe. Dodatkowo, wentylacja znajdująca się po bokach skorupy zapewni dopływ powietrza, co wyjdzie maluchowi na zdrowie - zwłaszcza podczas długich, letnich podróży.

 • 5-punktowe pasy
  Pasy bezpieczeństwa to element, za którym nie wszystkie maluchy przepadają - dzieje się tak dlatego, że uprząż czasem może być mało komfortowa, szczególnie dla ruchliwych dzieci, które czują się ograniczane. Na szczęście, z fotelikiem Joie Spin 360 E nie będziemy mieć tego problemu - pas wewnętrzny jest spowity miękkimi nakładkami, które dbają o komfort dziecka, a tym samym gwarantują bezpieczeństwo na najwyższym możliwym poziomie.

 • System Grow Together
  Wiemy, że niektóre dzieci trudno znoszą zmiany, zwłaszcza wtedy, gdy już przyzwyczają się do danego przedmiotu. 6-stopniowy system regulacji zagłówka i uprzęży - Grow Together - pozwala Ci przystosować fotelik do malucha, bazując na jego aktualnym wzroście, dzięki czemu Twój mały podróżnik będzie mógł cieszyć się ze swojego komfortowego i bezpiecznego fotelika przez dłuższy okres czasu.
 • Sleepytime Tilt
  To nic innego, jak funkcja zmiany położenia fotelika - w Joie Spin 360 E mamy do dyspozycji aż 6 ustawień, z których możemy skorzystać zarówno wtedy, gdy fotel jest zamontowany tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy. Maluch może uciąć sobie zasłużoną drzemkę, dzięki której każda podróż minie szybciej.

 • Montaż
  Fotelik montuje się za pomocą złączy Isofix, dzięki czemu instalacja w samochodzie jest banalna. Dla potwierdzenia poprawności montażu, na bazie zintegrowanej z fotelikiem znajdują się wskaźniki instalacji, które zmniejszają ryzyko popełnienia błędu. Noga stabilizująca wpływa na solidne ustawienie fotelika na kanapie samochodu, tym samym zwiększając bezpieczeństwo dziecka w przypadku kolizji. Możliwość montażu zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy.

Specyfikacja

 • Waga ok. 14 kg
 • Montaż tyłem: od 61 do 105 cm / maksymalna waga dziecka 19 kg.
 • Montaż przodem: od 76 cm do 105 cm / maksymalna waga dziecka 19 kg.

Opinie

Napisz opinię

Joie I-Spin 360 E Coal

Joie I-Spin 360 E Coal

Poznaj i-Spin 360 E

Wyrośnięcie dziecka z nosidełka dla niemowlaka jeszcze nigdy nie było łatwiejsze. A wszystko to dzięki temu certyfikowanemu w standardzie i-Size fotelikowi z obrotowym o 360° siedziskiem. Zapewnia ono bezpieczny obrót podczas każdej wycieczki i sprawia, że zapięcie dziecka jest niezwykle proste.

Napisz opinię