Blog categories

Producenci

Informacja

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Lista produktów producenta: Matpol

Firma Matpol jest wiodącym producentem wózków dziecięcych od ponad 15 lat. Od samego początku istnienia firma stara się sprostać oczekiwaniom i gustom naszych Klientów.

Oferta firmy obejmuje artykuły dla dzieci do lat trzech wykonane zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi co gwarantuje bezpieczeństwo i wysoki standard.

Najważniejszą rzeczą dla firmy jest -JAKOŚĆ- co zobowiązuje do ulepszania wszystkich produktów. Długoletnie doświadczenie we współpracy z solidnymi producentami surowców, używane wysokiej jakości tkaniny o ciekawym wzornictwie oraz nowoczesne konstrukcje wózków zapewniają wygodę i komfort użytkowania.

Oprócz wózków dziecięcych, które stanowią główny filar produkcji firma proponuje także szeroką gamę innowacyjnych i praktycznych produktów dla dzieci tj.:  • leżaczki,

  • huśtawki,

  • wózki lalkowe,

  • sanki,

  • parasolki przeciwsłoneczne do wózków,

  • śpiworki uniwersalne do wózków, sanek i fotelików samochodowych.


Pracownicy codziennie dokładają wszelkich starań aby produkty spełniały Państwa wymagania. Nieustannie pracują nad ich bezpieczeństwem, wygodą i stylistyką. Mając na uwadze Państwa satysfakcję i bezpieczeństwo Milusińskich użytkowników w sposób szczególny dbają o obsługę posprzedażną. Zapewniają szybki i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz posiadają w ciągłej sprzedaży wszelkie części zamienne.

Oferta firmy MATPOL na pewno spotka się z Państwa dużym zainteresowaniem, ponieważ zawiera to, co najważniejsze – BEZPIECZEŃSTWO i WYSOKĄ JAKOŚĆ produktów za przystępną cenę.

….a Państwa Pociechom ZAPEWNIA komfort podróży wózkami oraz dobrą zabawę innymi produktami.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów