Blog categories

Producenci

Informacja

Promocje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Lista produktów producenta: Avionaut

Firma Avionaut to polski producent wysokiej klasy fotelików samochodowych, projektowanych w oparciu o najnowsze technologie.


O produktach Avionaut


Foteliki samochodowe dla dzieci Avionaut zostały opracowane we współpracy z projektantantami i konstruktorami z doświadczeniem w branży lotniczej. Celem firmy było stworzenie absolutnie bezpiecznych i najwygodniejszych fotelików samochodowych dla dzieci. Produkty Avionaut są ergonomiczne i rosną razem z dzieckiem, aby jak najlepiej dostosować się do ich potrzeb. Ponieważ wszystkie foteliki samochodowe Avionaut są produkowane w Europie, gdzie firma posiada pełną kontrolę nad ich wykonaniem oraz nad wykorzystanymi materiałami, producent jest pewien jakości swoich produktów.


Projekt


Przy projektowaniu fotelików samochodowych dla dzieci Avionaut chciał mieć pewność, że oprócz bezpieczeństwa i wygody będą się one również podobać naszym klientom. Zespół kocha funkcjonalny design i wierzy w projektowanie, które dostosowuje się produkt do potrzeb i komfortu dziecka, ale jest też pewien, że nie oznacza to kompromisu w kwestii wyglądu fotelików samochodowych dla dzieci. Dlatego projektowana tapicerka jest zgodna z trendami we wzornictwie i przemyśle motoryzacyjnym. Tak ważna rzecz jak fotelik samochodowy naszego dziecka powinien przecież również cieszyć jego użytkownika, nieprawdaż?


Bezpieczeństwo


Absolutne bezpieczeństwo dzieci!Ten cel jest dla producenta najważniejszy, dlatego Avionaut zaprojektował foteliki samochodowe dla dzieci na zasadzie "twarda skorupa, miękkie wnętrze". Każde siedzenie fotelika składa się z powłoki wykonanej z ultra wytrzymałego materiału, stworzonego po to, aby zapewnić osłonę chroniącą przed uderzeniami. Wnętrze fotelików samochodowych dla dzieci Avionaut jest wykonane z innowacyjnego polistyrenu ekstrudowanego EPP lub EPS, mającego zdolność amortyzowania wstrząsów na jakie może być narażone dziecko w trakcie podróży.


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 64 elementów